Aktualności

  CSV kompozyty

  luty 2017

  Zmieniamy się dla Was! Witamy w CSV Kompozyty

  Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że w związku z rozwojem firmy i nowymi planami strategicznymi, Dział Kompozyty, funkcjonujący dotychczas w wewnętrznej strukturze organizacyjnej Grupy CSV, został od dnia 01 lutego 2017r. wyodrębniony w spółkę zależną i będzie kontynuował dalszą działalność jako CSV Kompozyty Sp. z o.o.

  Zmieniamy się dla Was

  Korzystając ze wsparcia i ponad 25-letniego doświadczenia spółki-matki, Grupy CSV, tworzymy nową spółkę, w której łączymy wysoki standard ze sprawdzonym know-how w dziedzinie kompozytów i wsparciem technicznym. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zrobiliśmy ten krok po to aby wciąż podwyższać poziom obsługi Klientów i sprostać Państwa oczekiwaniom. Zmiana ta pozostaje bez wpływu na ważność wszelkich ustaleń i umów, które były zawarte przez Dział Kompozyty w strukturze Grupy CSV.

  Ten sam zespół, ta sama oferta, jeszcze wyższa jakość

  Nie ulega zmianie również nasz zespół, adres ani oferta. Zmieniają się jedynie dane rejestrowe i forma prawna – są to zmiany które umożliwią wprowadzenie zarządzania procesowego zgodnie z normą ISO 9001 oraz optymalizacji działań zgodnie ze specyfiką branży. Zmiana ta pozwoli również zacieśnić współpracę z naszym kluczowym partnerem i liderem w branży – firmą Scott Bader.

  CSV Kompozyty Sp. z o.o.
  70-812 Szczecin, ul. Pomorska 58-60
  NIP: 955-24-12-722; REGON: 366206531; KRS: 0000656074

  Z poważaniem,

  Bohdan Kryk
  Prezes Zarządu

  logotypy

  © 2017 CS Kompozyty Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja SurmaCreation.